Al voor de 18de keer werd onze Mechelse Grote Markt, door de aanvoer van 700 ton zand, omgetoverd tot een heus strand waar het de voorbije weken heerlijk toeven was in het zonnetje.
We blikken nog even terug op het beachvolleytornooi 'Sporten onder den Toren' van vorige week.
Het was een zonnige en geslaagde editie van Mechelen Beach, een organisatie van de Stad Mechelen en volleybalclub MAVOC uit Mechelen.
Tussen de historische gevels rond de Grote Markt konden gedurende vier dagen meer dan 750 beachvolleyballers zich uitleven.
Donderdag- en vrijdagavond waren gereserveerd voor het bedrijventornooi. Een zestigtal bedrijven schreven een team in.
Zaterdag was er het recreantentornooi en zondag traden de provinciale en landelijke teams in het strijdperk.
Ook RTV kwam even langs voor een reportage. Links herken je misschien Roger Pouders, ex-coach van o.a. Herentals en Antwerpen, rechts de voorzitter van MAVOC Stef Maes.
Rond de velden vielen dan ook niets dan lachende gezichten te ontdekken ... zon en strand ... meer moet dat niet zijn !!!
Recente reacties
26 weken 1 dag geleden
1 jaar 2 weken geleden
1 jaar 21 weken geleden
1 jaar 40 weken geleden
1 jaar 44 weken geleden
1 jaar 47 weken geleden
1 jaar 48 weken geleden
1 jaar 51 weken geleden
1 jaar 51 weken geleden
2 jaren 21 uren geleden